Akuhekilõikur 82HD61, karkass, Cramer

318995,84 

Kategooriad: , , Tootekood: 2200886&CRA Silt:

Cramer 82V akuhekilõikur 61cm kahepoolse laserlõigatud lõiketeraga. Suure jõudlusega akulhekiõikur, mis on loodud spetsiaalselt professionaalidele.

Tugev korpus, magneesiumikomponentide kasutamine ning tera reguleeritav kiirus, kuni 4000 lõiget minutis, tagab erakordse vastupidavuse. Crameriga saab ka kõige nõudlikumaid töid teha kiiresti, tõhusalt ja ohutult. 82 V hekilõikur 82HD61 konkureerib samaväärse 25 cm3 bensiinimootoriga hekilõikuriga, kuid sellel on oluliselt madalamad kasutus- ja omamiskulud, mistõttu on see jätkusuutlik valik igale professionaalsele kasutajale ja ettevõttele. Lisaks kulude ja jõudluse eelistele pakub Cramer 82V sari töökohal täiendavat ohutust: hekilõikur on madala vibratsiooni ja müratasemega ning töötamisel ei tekita kahjulikku suitsu.

Hekilõikuril on kaks edasi-tagasi liikuvat 61 cm lõiketera, kaks töökiirust ja kahe nupuga käivitus täiendava ohtutuse tagamiseks.
Hekilõikuril on mootori tagasikäigu funktsioon, mis vabastab terad kiirelt juhul kui need okstesse on kinni kiilunud.

Hekilõikurile sobivad kõik 82V Crameri akud.
Cramer 82V tooteperekonna akud on vahetatavad kõigi sama platvormi toodete vahel, alates puhuritest, hekilõikuritest, trimmeritest mootorsaagideni.
Üks aku mis tahes aias ette tuleva töö teostamiseks.

Tehnilised andmed:
Mootori tüüp harjavaba
Mootori tagasikäik
Magneesiumist korpus
Pööratav tagumine käepide
Lõiketera pikkus 61cm
Lõikehammaste vahe 3cm
Kahepoolsed lõiketerad
Muudetav töökiirus
4000 lõiget minutis
Tera otsakaitse
Kaal 3,55 kg ilma akuta

Tööaeg 2Ah akuga kuni 110min
Tööaeg 4Ah akuga kuni 160min