Fiskars lõhkumiskirves X24 – S

73,00 

Fiskarsi lõhkumiskirve X24 väike tera S sobib ideaalselt väikeste kuni keskmiste, 10–20 cm läbimõõduga pakkude lõhkumiseks.
Disainitud Billnäsis, Soomes, tuginedes enam kui 350-aastasele kogemusele maailma parimate sepistatud tööriistadega
Pikkus: 600 mm
25-aastane garantii.

Kategooriad: , , , Tootekood: F-120164 Sildid:

Fiskars X-series lõhkumiskirves X24 – S  –  aasta 2024 uudistoode!

Kogedes Fiskarsi X-series™ kirve edasiarendatud kujundust ja ergonoomikat, tunnete selle jõudu lõhkumisel. S-teraga lõhkumiskirves X24 on loodud teie kehaga sujuvalt koostööd tegema. Kirves on meisterlikult tasakaalustatud, võimaldades hoogsat lõhkumist ja löögijõu maksimaalset võimendamist, et ühe löögiga rohkem pakke lõhestada.

Uuenduslik sepistatud terastera purustab puitu paremini, olles samal ajal topeltkarastatud, et tagada terava serva püsivus. Erikujundusega laiem ja lõhkumiskiiluga tera suurendab löögijõudu ning hõlbustab kirve eemaldamist puidust. Väikese hõõrdeteguriga terakate tagab, et tera libiseb pärast kokkupõrget sujuvalt läbi puidu ning pakub lisakaitset rooste eest. Kõige turvalisem, lahutamatu kirvepea ja -varre ühendus.

Vastupidavad materjalid ja innovatiivne tehnoloogia on Fiskarsi edu alus. Kõikide tööriistade arendamisel on ülioluline kasutada parimaid saadaolevaid materjale. Tööriistade kasutamise ja hooldamise lihtsus ning varuosad on brändi tootearendusfilosoofia alustalad. Fiskars arendab kõiki oma uusi tooteid koostöös professionaalidega. Nii saab ka kindel olla, et tööriistad on vastupidavad ja sobivad alati just nende tööülesannete täitmiseks, milleks nad on loodud.

X-series™ kirvedel on kerge, kuid märkimisväärselt tugev FiberComp™-vars, mis leevendab põrutust ja pakub suurepärast ülelöögikaitset. Vars on varustatud reljeefse SoftGrip™-kattega laia haardealaga ja konksja otsaga, mis tagab kindla haarde enne, pärast ja ajal, mil kirvest kasutate.