FISKARS X-SERIES ULTRA KERGE MATKAKIRVES X13

50,00 

Fiskarsi ülikerge matkakirves X13 sobib ideaalselt kaasa matkamisel või tulehakatise tegemisel. Uue kujundusega tera on 15% kergem kui ülejäänud kompaktsetel X-series™ kirvestel. Topeltkarastatud sepistatud terastera püsib kauem terav ning väikese hõõrdeteguriga terakate aiatab kaasa teha sujuva lõike läbi puidu ja kaitseb samas ka rooste eest. Disainitud Soomes Billnäsis, tuginedes enam kui 350-aastasele kogemusele maailma tuntuimate sepistatud tööriistadega.
Pikkus: 332 mm
25-aastane garantii.

Kategooriad: , , , Tootekood: F-121123 Sildid:

Fiskars X-series ultra kerge matkakirves X13  –  aasta 2024 uudistoode!

Otsid ideaalset matkakaaslast, mis ühendab endas kerguse, tõhususe ja vastupidavuse? Selleks on matkakirves X13, mis on Fiskars X-series™ kõige kergem kirves. Tänu oma kergusel ja suurepärasele raiumisvõimele on see kirves ideaalne kaaslane igale matkajale.

Ultra kerge matkakirves X13 on kergesti kaasaskantav tänu oma väikesele suurusele ja ühe käega kasutatavale disainile. Selle väikese hõõrdeteguriga kate tagab sujuva läbilõike läbi puidu, samal ajal kaitstes tera rooste eest. Ereoranž FiberComp™-kattega vars on uskumatult vastupidav ja oranž värv toob selle ka looduses kergesti nähtavaks.

Kaasasolev ümbris võimaldab turvaliselt transportida ja kasutada matkakirvest turvaliselt telgivaiade pinnasesse tagumiseks ja kergemateks raiumistöödeks. Lisaks on sellel mugav rihma-aas ja usaldusväärne lukustusmehhanism.

Vastupidavad materjalid ja innovatiivne tehnoloogia on Fiskarsi edu alus. Kõikide tööriistade arendamisel on ülioluline kasutada parimaid saadaolevaid materjale. Tööriistade kasutamise ja hooldamise lihtsus ning varuosad on brändi tootearendusfilosoofia alustalad. Fiskars arendab kõiki oma uusi tooteid koostöös professionaalidega. Nii saab ka kindel olla, et tööriistad on vastupidavad ja sobivad alati just nende tööülesannete täitmiseks, milleks nad on loodud.