Võsalõikur STIHL FS 91 4-MIX

529,00 

Laos

Kategooriad: , , , Tootekood: 41802000545 Sildid:

Võsalõikur Stihl FS 91 4-MIX – Vaata kuidas täita Autocut C 26-2 trimmipead siit!

Uue generatsiooni 4-MIX võsalõikur on mugav, tugev, sirge varre, jäiga veovõlli ja ergonoomilise kahekäe käepidemega. Mõeldud suuremahulisteks trimmerdamistöödeks koduhoovis või talupidamises. Sobib ka väiksemahulisteks võsalõikustöödeks.

Võsalõikur Stihl FS 91 4-MIX komplekt sisaldab: mugavad traksid, kolmiknuga 250mm ja trimmipea autocut C 26-2 koos kaitsega.

Lisavarustus: saeketas 200mm ja saeketta kaitsekomplekt, Hoolduskomplekt FS91 / Kit 30 ja trimmipea Polycut 28-2 plastiknugadega.

Kaal (Kg)5,8

 

ÜKSIKASJAD

STIHL 4-MIX®

Revolutsiooniline STIHLi 4-MIX® mootor on esimene kütteseguga määritav neljataktiline mootor STIHLilt ja selles on ühendatud nii kahe- kui ka neljataktiliste mootorite eelised. Erinevalt tavalistest neljataktilistest mootoritest, mis vajavad eraldi süsteeme kütuse juhtimiseks ja mootori õlitamiseks, kasutab uus mootor küttesegu.

Nagu kõik STIHLi mootorid, vastab ka see põhilistele STIHLi mootorite nõuetele: kerge, lihtne, töökindel ja tugev.

STIHLi antivibratsioonisüsteem tagab väiksema vibratsiooni kätele.

* AutoCut C26-2 Comfort trimmipea – Trimmipead töötamise ajal vastu maapinda lüües pikendatakse trimmitamiili automaatselt ja trimmitamiili uueks täitmiseks ei pea avama trimmipead.

Kolmiknuga 250mm – võimaldab muru, heina, puuvitsade ja putkede lõikamist

Saeketas 200mm – võimaldab puhastada metsaaluseid ja kraavipervesid võsast.

Lihtne teritada ja räsada(saetee) STIHL võsalõikaja terituseks mõeldud teritusraamiga ja räsajaga.