STIGA robotniiduk G600

1199,00 

PAIGALDUS ja SEADISTUS hinna sees!

 

Max niidetav ala (m)² 600
Aku Li-Ion 1×2,5 Ah
Mootori tüüp Harjavaba
Keskmine tööaeg (+- 20%) 1 h 30 min
Keskmine laadimisaeg 1h 0min
LõikeTera läbimõõt (cm) 18cm 4 lendtera
Lõikekõrgus (mm) 20-60mm
Hooldatavad alad 3
Bluetooth vastuvõtja On
Vihmasensor Jah
Maksimaalne lõikekiirus m/min 22
Terade kiirus (rpm) 2850
Kaal koos akudega (kg) 7,6kg

Laos

Kategooriad: , , Tootekood: 2R0101108/ST1 Sildid:

Stiga Robotniiduk G600 – Vaata tutvustavat videot siit!

STIGI tööd juhivad kaks elektroonilist aju, mis otsustavad kus ja millal niita. Kogu niidetava ala saab jagada kuni viieks niidutsooniks. Kompaktne ja kerge robotniiduk Stiga G600 navigeerib sujuvalt erineva kujuga aladel, manööverdades kitsastes kohtades, jätmata seejuures jälgi puudele ja põõsastele. Hästi tasakaalustatud kere suudab niita ka kuni 24 kraadise kaldega nõlvadel või kallakutel. Suure niidujõudluse annavad robotile neli lendtera, mis on teravad kui habemenoad, niidavad 18cm laiuselt ja tagavad tiheda ja tugeva murupinna. Niiduki korpus on valmistatud uudsest materjalist, mis on vastupidav ning summutab hästi müra ja vibratsiooni. Uue robotniiduki üks olulisi eeliseid ongi selle äärmiselt vaikne töörežiim. Ka aia puhkealade ümbruses töötades ei sega ta seal rahu ja vaikust nautivaid puhkajaid. Funktsioonide seadistamiseks on roboti pardapaneelil puutetundlik ekraan. Kuid võimalus on robotit seadistada ja juhtida ka oma nutitelefonist, kasutades STIGA.GO rakendust.

Varguskindluse tõstmiseks on STIG’i võimalik lukustada STIG.GO rakenduse abil. Kolm sensorit aitavad tal reageerida ümbritsevale.

Vihmasensor – saadab roboti tagasi laadimisjaama kui sajab vihma.

Takistusesensor – tänu takistuste tuvastamisele robot peatub ja muudab automaatselt liikumissuunda, vältides nii ka terade kahjustamist.

Turvasensor – peatab automaatselt lõiketerad roboti üles tõstmisel.

Uudse lahendusena on STIG’il eemaldatav pealiskate, mida võib pesta jooksva vee all. Robotil on IPX5 niiskuskaitse. Selline lahendus võimaldab hoida robotniiduki alati puhta ja hooldatuna.

Ei tea mis robotit valida? Aitame sind!    Kas soovite spetsialisti poolt paigaldust?*
    Kas soovite App’i teel juhitavat mudelit?*
    Vorm on kaitstud Google RECAPTCHA lahendusega: privaatsustingimused ja teenusetingimused.