Ketaslõikur TS 420

1199,00 

Võimsus (kw) 3,20
Töömaht (cm³) 66,70
Lõikeketas (mm) 350
Kaal (kg) 9,70
Mootori seeria 2-MIX
STIHL ElastoStart JAH
Max. Lõikesügavus (mm) 125
Veeühenduse valmidus JAH
Kogupikkus (cm) 72,5
Dekompressioonklapp JAH
Kütusepump JAH
Õhufilter Paber
STIHL Anti-vibratsioonisüsteem JAH
Vibratsioon vasak/parem (m/s²) 3,9/3,9
Müratase rõhk/tugevus (dB) 98/109

Toode on hetkel laost otsas.

Teavita toote saadavusest

Kategooriad: , , Tootekood: 42380112810 Sildid:

Stihl ketaslõikur TS 420

Kerge ja kompaktne 3,2 kW Stihl ketaslõikur TS 420 sobib kuni 350 mm läbimõõduga lõikeketastele igasuguste tööde jaoks. Innovatiivne ja vastupidav õhuvoolu tsüklilise juhtimisega õhufiltrisüsteem tagab, et filtrit tuleb harva vahetada ja tööriist vajab vaid väga harva hooldust. Madal vibratsioonitase, et lõikamine oleks vähem väsitav. Töötamine seadet käes hoides või kasutades vankrit FW 20.

Ergonoomiline käepide muudab töötamise mugavaks igas asendis. Magneesiumist kettakaitse annab suure kaaluvõidu ja lisaks on kettakaitsele installeeritud veeühendus. Poolautomaatne rihmapingutussüsteem tagab ülekanderihma pideva õige pingsuse ja pikendab rihma eluiga. Integreeritud veeühendus tagab kasutaja töömugavuse ja maksimaalse tolmuvabaduse. Ühendus on võimalik standardsete veeühendusotsikutega. Pikaealine filtrisüsteem annab õhufiltrile kuni aastase eluea (oleneb seadme kasutuskeskkonnast) ja vähendab filtri regulaarset puhastamisvajadust. Kütusepump tagab kerge käivituse.

Lisavarustuse valik STIHLi ketaslõikuritel on lai: ketaslõikuri käru – vertikaalsete pindade lõikamiseks, näiteks betoonpõrand; ketaslõikuri kärule ühendatav veepaak ja hoolduskomplekt TS420.

Tutvu ka Stihl GS 461 betoonilõikuriga.